یونی مهارت_آموزش ویدیویی_تخصصی_رایگان

دانستنی ها در مورد شهر ناپل ایتالیا

ناپل ایتالیا

ویدیو از شهر ناپل ایتالیا

در این ویدیو قصد داریم به شهر ناپل ایتالیا سفر کنیم، سومین شهر پرجمعیت در ایتالیا؛ شهری که بیش از ۴ میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند. این شهر در بخش های جنوبی کشور ایتالیا و در سواحل دریای تیرنی قرار گرفته است.

ناپل در واقع یک شهر بندری است و بندر ناپل یکی از بزرگ‌ترین بنادر در دریای مدیترانه است. شهر ناپل هم یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی در ایتالیا است.

به هرحال شهر ناپل علیرغم جمعیت زیادی که دارد، نتوانسته همانند سایر شهرهای این کشور، مانندمیلان، رم، ونیز و یا فلورانس معروف شود. ولی این را نباید به حساب این امر گذاشت که ناپل جاذبه‌های گردشگری ندارد.

ناپل شهری بسیار قدیمی است و شواهد تاریخی کشف شده در آن نشان می دهد که از دوران نوسنگی زندگی در این شهر جریان داشته است.

منبع: سایت یونی مهارت

از نظر آب و هوایی و اقلیم، شهر ناپل در دسته بندی آب و هوای مدیترانه ای قرار می گیرد. این بدان معناست که در زمستان متعادل و بارانی است و هوای آن در فصل تابستان گرم و خشک خواهد بود.

اگر به عنوان یک گردشگر قصد سفر به ناپل را دارید، حتماً از آتشفشان معروف وزوو، ویرانه‌های  مپمئی که احتمالاً‌ داستان آن را هم شنیده‌اید، موزه ملی باستان شناسی ناپل،‌ دخمه‌های San Gennaro و همچنین ویرانه‌ های شهر هرکولانیوم دیدن کنید.

در انتها این هم اضافه کنیم که در شهر ناپل،‌ هرگز خوردن پیتزاهای ایتالیایی، بخصوص پیتزا مارگاریتا را فراموش نکنید. با یونی مهارت همراه باشید تا در این ویدیو گشتی در این شهر بندری بزنیم.

منبع: سایت یونی مهارت

گروه آموزشی یونی مهارت

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *